Zenstrap (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Help
ka: დახმარება

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Posts
ka: პოსტები

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
