Zenstrap (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Help
lt: Pagalba

en: n/a
lt: n/d

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Close overlay
lt: Uždaryti sluoksnį
