Zenstrap (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Help
lv: Palīdzība

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots
