Zenstrap (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Login
pl: Zaloguj

en: Help
pl: Pomoc

en: n/a
pl: n.d.

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Select
pl: Wybierz

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
pl: Zmiany wprowadzone w tabeli zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status message
pl: Komunikat

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Close overlay
pl: Zamknij nakładkę
