Zenstrap (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Help
sk: Pomoc

en: n/a
sk: nie je

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Select
sk: Zvoľte

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sk: Zmeny vykonané v tejto tabuľke nebudú uložené pokiaľ sa formulár neodošle.

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Close overlay
sk: Zatvoriť vrstvu
