Zenstrap (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: n/a
sr: нема

en: Footer
sr: Подножје

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sr: Промене у овој табели неће бити запамћене све док се формулар не пошаље.

en: Status message
sr: Статусна порука
