Zenstrap (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: Select
th: เลือก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
th: การเปลี่ยนแปลงในตารางนี้จะไม่ถูกบันทึกจนกระทั่งฟอร์มถูกส่ง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
