Zenstrap (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Help
ur: مدد

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Header
ur: ہیڈر

en: Forum
ur: فورم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ur: اس جدول میں کی جانے والی تبدیلیاں تب تک محفوظ نہیں ہوں گی جب تک یہ فارم داخل نہیں کر دیا جاتا۔
