Zentropy (7.x-0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुस

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुस

en: Help
ne: सहायता

en: Header
ne: शिर्षक
