Zentropy (7.x-0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conţinut

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Categories
ro: Categorii

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergi la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Updated:
ro: Actualizat:

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
