Zentropy (7.x-0.0-beta1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Content
th: เนื้อหา

en: Comments
th: ความคิดเห็น

en: More
th: เพิ่มเติม

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Help
th: ช่วยเหลือ

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: Add new comment
th: แสดงความคิดเห็น

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime
