Zentropy (7.x-0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:
