Zentropy (7.x-0.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Go to previous page
be: Да папярэдняе старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсьці да бацькоўскае старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнае старонкі

en: Header
be: Загаловак 1

en: Updated:
be: Абноўлена:
