Zentropy (7.x-0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komentar

en: More
jv: Lengkapé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Go to previous page
jv: Nang kaca sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Nang kaca babone

en: Go to next page
jv: Nang kaca terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add new comment
jv: Tambah komentar anyar

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang konten utama

en: Main menu
jv: Menu utama
