Zentropy (7.x-0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé

en: Updated:
gl: Actualizado:
