Zentropy (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (18 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: Footer first column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 1

en: Footer second column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 2

en: Footer third column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 3

en: Footer fourth column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 4

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
