Zentropy (7.x-2.0-beta10) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Types
az: Tiplər

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Keywords
az: Açar söz

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Languages
az: Dillər

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
