Zentropy (7.x-2.0-beta10) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Types
be: Тыпы

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Updated:
be: Абноўлена:

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Languages
be: Мовы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: You are here
be: Вы тут

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра

en: Footer third column
be: Трэці слупок футэра

en: Footer fourth column
be: Чацвёрты слупок футэра

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Triptych first
be: Трыпціх нумар адзін

en: Triptych middle
be: Сярэдні трыпціх

en: Triptych last
be: Апошні трыпціх
