Zentropy (7.x-2.0-beta10) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Updated:
ku: نوێکراوەتەوە:

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Languages
ku: زمانەکان

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
