Zentropy (7.x-2.0-beta2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
