Zentropy (7.x-2.0-beta2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: up
os: Хæрдмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
