Zentropy (7.x-2.0-beta4) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Updated:
fi: Syötteen kokonainen osoite.

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki

en: Footer third column
fi: Alatunnisteen kolmas palkki

en: Footer fourth column
fi: Alatunnisteen neljäs palkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Triptych first
fi: Ensimmäinen  triptyykki

en: Triptych middle
fi: Triptyykki keskellä

en: Triptych last
fi: Viimeinen triptyykki
