Zentropy (7.x-2.0-beta5) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Types
lv: Veidi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Updated:
lv: Labots:

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Languages
lv: Valodas

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla

en: Footer third column
lv: Kājenes trešā josla

en: Footer fourth column
lv: Kājenes ceturtā josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Triptych first
lv: Trīsslejas pirmā sleja

en: Triptych middle
lv: Trīsslejas otrā sleja

en: Triptych last
lv: Trīsslejas trešā sleja
