Zentropy (7.x-2.0-beta5) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Categories
nl: Categorieën

en: Types
nl: Soorten

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Languages
nl: Talen

en: Hide the breadcrumb if the breadcrumb only contains the link to the front page.
nl: Het kruimelpad verbergen indien het kruimelpad enkel een link naar de voorpagina bevat.

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: You are here
nl: U bent hier

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
nl: Tijdens het ontwikkelen van het thema kan het erg nuttig zijn om steeds <a href="!link">het themaregister opnieuw op te bouwen</a>. WAARSCHUWING: dit heeft veel effect op de prestaties van de website en moet voor productiewebsites worden uitgeschakeld.

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
nl: <a href="!link">Draadmodellen</a> zijn nuttig wanneer met het concept van een website wordt gestart.

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Footer first column
nl: Eerste kolom voettekst

en: Footer second column
nl: Tweede kolom voettekst

en: Footer third column
nl: Derde kolom voettekst

en: Footer fourth column
nl: Vierde kolom voettekst

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Triptych first
nl: Eerste paneel drieluik

en: Triptych middle
nl: Middelste paneel drieluik

en: Triptych last
nl: Laatste paneel drieluik

en: Breadcrumb Settings
nl: Kruimelpad-instellingen
