Zentropy (7.x-2.0-beta6) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: More
is: Meira

en: Categories
is: Flokkar

en: Types
is: Tegundir

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Advanced search
is: Ítarleg leit

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: URL:
is: Slóð:

en: Updated:
is: Uppfært:

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Languages
is: Tungumál

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: Containing any of the words
is: Inniheldur eitthvert af orðunum

en: Containing the phrase
is: Inniheldur frasann

en: Containing none of the words
is: Inniheldur ekki orðin

en: Ajax Settings
is: Ajax stillingar
