Zentropy (7.x-2.0-beta6) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Types
mr: प्रकार

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Advanced search
mr: विस्तृत शोध

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Languages
mr: भाषा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Containing any of the words
mr: या पैकी कुठलाही शब्द

en: Containing the phrase
mr: हे वाक्य

en: Containing none of the words
mr: यापैकी कुठलाही शब्द नको
