Zentropy (7.x-2.0-beta6) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Types
ug: تىپلار

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: URL:
ug: :ئادرىسURL:

en: Updated:
ug: :يېڭىلاندى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Languages
ug: تىل

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
