Zentropy (7.x-2.0-beta7) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: More
te: మరిన్ని

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Types
te: రకాలు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Languages
te: భాషలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
