Zentropy (7.x-2.0-beta8) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Categories
pl: Kategorie

en: Types
pl: Typy

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Languages
pl: Języki

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Permalink
pl: Adres

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
pl: <a href="!link">Prowadnice</a> są przydatne podczas projektowania strony.

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Ajax Settings
pl: Ustawienia Ajax

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Footer first column
pl: Pierwsza kolumna stopki

en: Footer second column
pl: Druga kolumna stopki

en: Footer third column
pl: Trzecia kolumna stopki

en: Footer fourth column
pl: Czwarta kolumna stopki

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Triptych first
pl: Pierwszy tryptyk

en: Triptych middle
pl: Środkowy tryptyk

en: Triptych last
pl: Ostatni tryptyk

en: Only for nodes
pl: Tylko dla węzłów

en: HTML5 Support
pl: Wsparcie HTML5

en: Tab Settings
pl: Ustawienia zakładki

en: Use an HTML5 Shiv
pl: Użyj HTML5 Shiv
