Zentropy (7.x-2.0-beta9) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Categories
he: קטגוריות

en: Types
he: סוגים

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Updated:
he: עודכנו:

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Languages
he: שפות

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Footer third column
he: טור שלישי של כותרת תחתונה

en: Footer fourth column
he: טור רביעי של כותרת תחתונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Triptych first
he: טריפטיכון ראשון

en: Triptych middle
he: טריפטיכון אמצעי

en: Triptych last
he: טריפטיכון אחרון

en: Show page title on breadcrumb.
he: הצגת כותרת הדף בברדקראמב
