Zentropy (7.x-2.0-beta9) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Categories
sk: Kategórie

en: Types
sk: Typy

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Languages
sk: Jazyky

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Triptych first
sk: Prvý triptych

en: Triptych middle
sk: Stredný triptych

en: Triptych last
sk: Posledný triptych
