Zentropy (7.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Types
ar: الأنواع

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Languages
ar: اللغات

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Featured
ar: متميز

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Containing any of the words
ar: تحتوي على أي من الكلمات

en: Containing the phrase
ar: تحتوي على العبارة

en: Containing none of the words
ar: لا تحتوي على الكلمات

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Footer first column
ar: العمود الأول لتذييل الصفحة

en: Footer second column
ar: العمود الثاني لتذييل الصفحة

en: Footer third column
ar: العمود الثالث لتذييل الصفحة

en: Footer fourth column
ar: العمود الرابع لتذييل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
