Zentropy (7.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Categories
bg: Категории

en: Types
bg: Типове

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Updated:
bg: Обновен:

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Languages
bg: Езици

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
