Zentropy (7.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Categories
cs: Kategorie

en: Types
cs: Typy

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Languages
cs: Jazyky

en: Hide the breadcrumb if the breadcrumb only contains the link to the front page.
cs: Skrýt drobečkovou navigaci, pokud obsahuje pouze odkaz na titulní stránku.

en: Unpublished
cs: Skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Triptych first
cs: První triptych

en: Triptych middle
cs: Prostřední triptych

en: Triptych last
cs: Poslední triptych
