Zentropy (7.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Categories
kk: Категория

en: Types
kk: Типтар

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Languages
kk: Тілдер

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ
