Zentropy (7.x-2.0-rc1) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: More
fa: بیشتر

en: Types
fa: انواع

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to parent page
fa: به صفحه والد برو

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Permalink
fa: واصلی ثابت

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Secondary menu
fa: قائمی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
