Zentropy (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Advanced search
th: ค้นหาแบบละเอียด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Containing any of the words
th: มีคำใดคำหนึ่งต่อไปนี้

en: Containing the phrase
th: มีวลี

en: Containing none of the words
th: ไม่มีคำเหล่านี้

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
