Zentropy (7.x-2.0-rc2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Categories
bs: Kategorije

en: Types
bs: Tipovi

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Languages
bs: Jezici

en: Containing any of the words
bs: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
bs: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
bs: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
