Zentropy (7.x-2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Types
eo: Tipoj

en: ‹
eo: <

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en:  ›
eo:  >

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Updated:
eo: Ĝisdatigita:

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Languages
eo: Lingvoj

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
