Zentropy (7.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Categories
et: Kategooriad

en: Types
et: Tüübid

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: RSS
et: RSS vood

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Languages
et: Keeled

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Triptych first
et: Kolmiku esimene tulp

en: Triptych middle
et: Kolmiku keskmine tulp

en: Triptych last
et: Kolmiku viimane tulp
