Zentropy (7.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: Types
ps: ډولونه

en: Help
ps: مرسته

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
