Zentropy (7.x-2.0-rc2) - en to vi translation catalogue (43 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: More
vi: Thêm

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Types
vi: Các kiểu

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Advanced search
vi: Tìm kiếm nâng cao

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Updated:
vi: Đã cập nhật:

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: Permalink
vi: Liên kết cố định

en: Featured
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Containing any of the words
vi: Có chứa bất kỳ từ nào

en: Containing the phrase
vi: Có chứa cụm từ

en: Containing none of the words
vi: Không chứa bất cứ từ nào

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Footer first column
vi: Cột đầu tiên ở phần chân trang web

en: Footer second column
vi: Cột thứ 2 ở phần chân

en: Footer third column
vi: Cột thứ 3 ở phần chân

en: Footer fourth column
vi: Cột thứ 4 ở phần chân

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Triptych first
vi: Triptych đầu tiên

en: Triptych middle
vi: Triptych giữa

en: Triptych last
vi: Triptych cuối
