Zentropy (7.x-2.0-rc3) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Types
ca: Tipus

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Languages
ca: Llengües

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Triptych first
ca: Tríptic primer

en: Triptych middle
ca: Tríptic central

en: Triptych last
ca: Tríptic darrer
