Zentropy (7.x-2.0-rc3) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Types
sq: Llojet

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: URL:
sq: Adresa URL:

en: Updated:
sq: Rifreskimi:

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Languages
sq: Gjuhët

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
