Zentropy (7.x-2.0-rc4) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Types
ka: ტიპები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated:
ka: განახლებულია:

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Languages
ka: ენები

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
