Zentropy (7.x-2.0-rc4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Categories
da: Kategorier

en: Advanced search
da: Avanceret søgning

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Containing any of the words
da: Indeholdende et af ordene

en: Containing the phrase
da: Indeholdende sætningen

en: Containing none of the words
da: Indeholdende ingen af ordene
