Zentropy (7.x-2.0-rc5) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Categories
af: Kategorieë

en: Types
af: Tipes

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Languages
af: Tale

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
af: <a href="!link">Draadrame</a> is nuttig wanneer 'n prototipe webwerf geskep word.

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
