Zentropy (7.x-2.0-rc5) - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Categories
hr: Kategorije

en: Types
hr: Vrste

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Updated:
hr: Osvježeno:

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Languages
hr: Jezici

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Footer first column
hr: Prvi stupac podnožja

en: Footer second column
hr: Drugi stupac podnožja

en: Footer third column
hr: Treći stupac podnožja

en: Footer fourth column
hr: Četvrti stupac podnožja

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Triptych first
hr: Triptih prvi

en: Triptych middle
hr: Triptih sredina

en: Triptych last
hr: Triptih zadnji
