Zentropy (7.x-2.0-rc5) - en to hu translation catalogue (63 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Types
hu: Típusok

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: Form Settings
hu: Űrlap beállításai

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Rebuild theme registry on every page.
hu: Sminknyilvántartás ürítése minden oldalletöltéskor.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
hu: A smink fejlesztése során hasznos folyamatosan <a href="!link">újraépíteni a smink gyorsítótárat</a>. FIGYELMEZTETÉS: erős teljesítményromlást eredményez, éles webhelyen ki kell kapcsolni.

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
hu: A <a href="!link">drótvázak</a> prototípus oldalak létrehozásánál lehetnek hasznosak.

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Header bottom
hu: Fejléc alsó része

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Development Settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: Use the ZEN tabs
hu: Zen címkék használata

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Triptych first
hu: Első harmad

en: Triptych middle
hu: Középső harmad

en: Triptych last
hu: Utolsó harmad

en: Breadcrumb Settings
hu: Morzsa beállítások

en: Viewport
hu: Látómező

en: Prompt IE users to install Chrome Frame
hu: IE használók figyelmeztetése a Chrome Frame telepítésére

en: HTML5 Support
hu: HTML5 Támogatás

en: Extra Settings
hu: Extra beállítások

en: Enable IE8.js
hu: IE8.js engedélyezése
