Zentropy (7.x-2.0-rc5) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Categories
sl: Kategorije

en: Types
sl: Tipi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Languages
sl: Jeziki

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Header top
sl: Glava na vrhu
